אי אפשר להישאר אדישים ליצירתיות הוורסטילית של האמן לוקאס לביטן

במציאות היום-יומית הרגילה, כיף להיתקל באנשים אחרים. כאלה שהחשיבה מחוץ לקופסה היא בשבילם דבר שבשגרה; שאוהבים לחיות את המציאות הסטנדרטית רק בשביל לפרוץ את הגבולות שלה ולתבל אותה בנגיעות יצירתיות.

אלו בדיוק האנשים של פרייה: שונים, ארטיסטים ויוצאי דופן. לכן, החלטנו ללוות 16 אמנים מוכשרים ומקוריים, שיספקו לכם הצצה לפרשנות האמנותית שלהם לפרייה ויצבעו את פיד האינסטגרם שלכם בגוונים של השראה. מבטיחים.

לוקאס לביטן (40) הוא יוצר מוכשר, שנולד בברזיל ועובד כרגע כאילוסטרטור בלונדון ובמדריד. ללוקאס לקח זמן עד שהפך את התחביב הכי גדול שלו לקריירה של ממש, אבל היום הוא מציג את האמנות האקלקטית ויוצאת הדופן שלו גם באינסטגרם, ומקפיד שלא לוותר על הפן האנושי של חווית היצירה.

מה ההשראה הכי גדולה שלך?

אני מחפש השראה בכל יום והופך דברים שגרתיים ללא-שגרתיים, אני לוקח צורה ומשנה את הכיוון שלה ואת המטרה שלה. אין לי לוח זמנים קבוע, אבל אני אוהב את התחושה של "בלגן מסודר". כל בוקר אני מתקלח, מכין קפה וקורא קצת. כשאני קורא בבוקר זה קובע איך ייראה היום שלי ומסדר לי את הראש לקראת העבודה.

איפה הכי היית רוצה שיציגו תמונה שלך?

כרגע האמנות שלי מוצגת במדיה החברתית כמו אינסטגרם או פייסבוק. אבל אני מאוד אוהב להציג את העבודות שלי פנים מול פנים. אני מארח ומציג בסדנאות אילוסטרציה למבוגרים וצעירים. בנוסף, אני מציג את האמנות שלי בגלריות, בערים שונות ברחבי העולם. לדבר עם אנשים ולראות את התגובות שלהם פנים מול פנים, זה משנה את כל החוויה.

מתי הבנת שאת רוצה לקחת את הכישרון שלך צעד אחד קדימה?

כל חיי ביטאתי את עצמי עם אמנות ויזואלית, אבל זה קל לאבד את מה שאתה רוצה לעשות רק מתוך פחד. באוגוסט 2013, בזמן שאכלתי ארוחת צהריים בלונדון, לבנה נפלה מקומה 4 של בניין ופספסה אותי במילימטרים. זה גם לי לחשוב שאני צריך לעשות יותר דברים שאני אוהב- לצייר. זו הייתה נקודת מפנה. חזרתי בחזרה למשרד, התפטרתי והתחלתי בחיים חדשים של דברים שאני רוצה ואוהב לעשות.

מה אתה הכי אוהב ליצור?

אם הייתי יכול להגדיר מה אני רוצה ליצור, זה משהו שיגרום לאנשים לחייך. אני אוהב כשהיצירות שלי גורמות להתפרצות של חיוכים.

אם היית צריך להגדיר את הייחוד שלך, מה הוא היה?

אם הייתי יכול לבחור מילה אחת, הייתי בוחר באקלקטי. אני אמן רב תרבויות, ויש אנשים שקוראים לי אמן מולטימדיה. אני מעדיף שיקראו לי "מספר סיפורים ויזואלי". אני אילוסטרטור היום, יוצר סרטים בשבוע שעבר, צלם לפני חודש ואמן קונספט בשנה שעבר. גלגול חיים חדש יכול להגיע בקרוב.

יש לך מקום מסוים או זמן מיוחד שאתה יצירתי במיוחד?

הרכיב הכי חשוב לקריאייטיב טוב הוא זמן. האיכות של התוצר משתווה לאיכות הלמידה והצפייה. הרבה אנשים בתעשיית הקריאיטייב דוחסים יותר מדי כשאין מספיק מקום, וזה מסתיים בתוצרים לא מקוריים ולא מחשבתיים.

מה אתה מאחל לעצמך מבחינה מקצועית בשנה הקרובה?

אני רוצה להיות מוציא לאור/ספונסר ולהוציא לאור חלק מהפרויקטים שלי: קומיקס, 3 סיפורי ילדים וסדרת אנימציה.

אם היית יכול להחליף את הכישרון שלך, במה היית בוחר?

להיות מוזיקאי. גדלתי עם משפחה מוזיקלית, כולם היו מנגנים סביבי ואני למדתי לנגן על כמה כלים, אבל הנקודה המרכזית בילדות שלי הייתה שבחרתי בציור על מוזיקה.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים?

אני אהיה בבית שלי, שותה קפה, קורא ומצייר סקיצות.

וזו כבר הפרשנות האיורית המינימליסטית של לוקאס ל-Perrier:

עורך תחום האוכל

הוסף תגובה

נגישות
עגלת הקניות שלך
0