המאייר עידן טסלר לא ממהר להתחייב לז'אנר מסוים, וזה כל הקסם

במציאות היום-יומית הרגילה, כיף להיתקל באנשים אחרים. כאלה שהחשיבה מחוץ לקופסה היא בשבילם דבר שבשגרה; שאוהבים לחיות את המציאות הסטנדרטית רק בשביל לפרוץ את הגבולות שלה ולתבל אותה בנגיעות יצירתיות.

אלו בדיוק האנשים של פרייה: שונים, ארטיסטים ויוצאי דופן. לכן, החלטנו ללוות 16 אמנים מוכשרים ומקוריים, שיספקו לכם הצצה לפרשנות האמנותית שלהם לפרייה ויצבעו את פיד האינסטגרם שלכם בגוונים של השראה. מבטיחים.

עידן טסלר (28) הוא מאייר מרמת-גן, שמצייר עוד מילדות אבל רק לאחרונה הפך את זה למקצוע. סגנון האיור של עידן הוא מעט נאיבי, הוא מקבל השראה גדולה מספרי ילדים ומעולמות של מיתוג, והכי חשוב – הוא לא ממהר להתחייב לז'אנר מסוים.

מה ההשראה הכי גדולה שלך?

לא בטוח אם יש לי בדיוק אחת כזאת, אבל אני כן יכול לומר שאחד המאיירים שאני מאוד אוהב ושואף אליו הוא סטיב סימפסון, מאייר המתמחה באיור אריזות מאירלנד. האיורים שלו מאופיינים בדמויות משונות ואנרגטיות, ואלמנטים מקורזלים ומתפצלים הממלאים את הקומפוזיציה.

איפה הכי היית רוצה שיציגו עבודה שלך?

הייתי שמח להופיע בקטגוריית Best of Behance באתר הפורטפולואים Behance.

מה אתה הכי אוהב ליצור?

אני מאוד אוהב לצייר דמויות ויצורים קסומים ומסתוריים; כאלו שמרגישים שיש להם סיפור מאחוריהם, כאילו יצאו מספר ילדים, סטייל 'ארץ יצורי הפרא'.

מתי הבנת שזה מה שאתה רוצה לעשות?

האמת היא שבלימודים לא חשבתי בכלל על איור; אפילו לא בחרתי בהתמחות הזו – דבר שאני עד היום מתחרט עליו. בהתחלה בכלל חשבתי בעיקר על מיתוג ועיצוב UI/UX, אבל עם השנים הרגשתי, או בעצם לא הרגשתי, את הסיפוק שהיה חסר לי ביצירת דברים מאפס; את התרפיה הנהדרת הזאת שאני מקבל באיור; את השקט, השלווה והניתוק שאני מרגיש כשאני מאייר לבדי בשעות הלילה המאוחרות. ככה, לאחר כשנתיים בתעשייה, הבנתי שאני צריך לכוון לאיור, בין אם זה בשילוב שלו במיתוג ובין אם זה באיור כאיור.

אם היית צריך להגדיר את הייחוד שלך, מה הוא היה?

אני חושב שהייחוד שלי הוא שאין לי עדיין, להרגשתי לפחות, סגנון איורי קבוע. אני עדיין נהנה מדי לחקור סגנונות איור שונים ולראות טקסטורות שונות של איור ולהבין מה המקור ממנו באו, ככה שכמעט כל כמה חודשים סגנון האיור שלי קצת משתנה.

יש איזה רגע בשבוע או מקום מיוחד שאתה אוהב ליצור בו?

אני מאוד אוהב ליצור כשזה לא בא ממקום של לחץ או חוסר זמן. אני אוהב ליצור כשזה בוער בי, כשנדלקתי על רעיון כלשהו או שסתם יש לי בראש משהו, ואני הכי נהנה לאייר בעמדה שלי בבית עם הוואקום הישן והטוב.

אם היית יכול להחליף את הכישרון שלך בכישרון אחר במה היית בוחר?

הייתי שמח לדעת לבשל ברמה גבוהה. כשאני לא מאייר או צופה בנטפליקס, אני מאוד אוהב לבשל, בעיקר תבשילי קארי חריפים עם אטריות אורז ומלא טופו.

מה אתה מאחל לעצמך מבחינה מקצועית בשנה הקרובה?

אשמח לקבל עבודות בהן אני יכול להוציא מעצמי את הדברים הטובים שאני יודע לעשות, שיאתגרו אותי להשתפר ובעיקר יאפשרו לי ליהנות מהעבודה שאני  אוהב לעשות.

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים?

מקווה להיות מאייר פול-טיים, אבל לא בטוח אם ארצה להיפרד כל כך מהר מעולם המיתוג. קונספטים ואסטרטגיה זה משהו שגם תמיד אהבתי, ואני מקווה להצליח לשלב בין שתי האהבות האלו.

וזו הפרשנות של עידן לPerrier:

עורך תחום אוכל

הוסף תגובה

נגישות
עגלת הקניות שלך
0